Skip links
Co robimy?

Naświetlamy płyty offsetowe

29
Lat w branży
Nasza historia
Na początku było studio graficzne...

Historia tej firmy zaczyna się w 1994 roku jako studio graficzne. Po kilku latach, firma zaczęła działać jako naświetlarnia, korzystając z technologii CTF, a później CTP.

Warto wspomnieć, że CTP to skrót od angielskiego Computer-to-Plate, czyli technologii, która umożliwia bezpośrednią produkcję form drukowych z plików komputerowych bezpośrednio na płycie offsetowej. W przeciwieństwie do starszej technologii CTF, w której formy drukowe były wytwarzane na papierze, a następnie przenoszone na płytę offsetową w procesie naświetlania.
Przejście na CTP to dla wielu firm drukarskich była długa i wymagająca droga, ponieważ wymagało to nie tylko zakupu nowego sprzętu, ale także zmiany procesów produkcyjnych oraz zdobycia nowych umiejętności i wiedzy przez pracowników.

W przypadku tej firmy, przejście na CTP było jednym z kroków, który umożliwił jej rozwój i wzrost na rynku drukarskim. Dzięki temu inwestycji, firma mogła zaoferować swoim klientom wyższą jakość druku oraz skrócić czas produkcji, co pozytywnie wpłynęło na poziom zadowolenia klientów i ich zaufanie do firmy.

W ostatnich latach, firma zainwestowała w sprzęt do druku cyfrowego, koncentrując się na druku na tekturze falistej.
Jednak, mimo że firma może się pochwalić nowoczesnymi technologiami i sprzętem, największym jej kapitałem są ludzie, którzy stanowią zgrany zespół kilkunastu osób. Każdy z pracowników jest specjalistą w swojej dziedzinie i doskonale zna swoją pracę.

naświetlarka i drukarka

Agfa AVALON N24-90

2019
Rok instalacji

Pracujemy na oprogramowaniu Apogee firmy Agfa, posiadamy jeden z najbardziej rozbudowanych systemów Apogee w Polsce.

Masz dla nas zlecenie?
Zapraszamy do kontaktu

Przyjedź do nas
ul. Malików 150 25-639 Kielce
Zadzwoń
+48 41 34 631 84
Napisz do nas
ctp@partners.com.pl
Ta strona używa plików cookie.
Explore
Drag